#113Een terracotta buste. Inscriptie achteraan 1811 CDB
#418OMREQuick Mill vintage koffiemolen, in werkende staat.
Quick Mill vintage coffee grinder, in working condition.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#762‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
#90Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 500 -
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
A lot of 11 Robbedoes hardcover albums. 130-134 & 139. And 160, 162, 165, 166, 170.No longer availableEstimate: € 80 / 100