#646
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Three strips of oriental patchwork with characters.No longer availableDim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Delvaux
Een cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#219J.M.C.
“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#449
“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#75
#524
Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.
#635
Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#377
Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#98
lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#675
Een lot kristallen glazen.
#475
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.No longer availableDim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263
Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30 / 40