#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
"LAG, four seasons, Autumn" An acoustic guitar with accompanying carrying bag. 1 string is missing.No longer availableDim. 104cmEstimate: € 150 / 250 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340