#458
Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
A set of 16 hand-painted Chinese porcelain tea service items.No longer availableEstimate: € 40/70 -
#413Lucien Pessey
Een religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#516Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#668
Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#356
Een antieke massief houten koffer.
#46
Een houten klaptafel, verrijdbaar met 1 lade onderaan.
A wooden folding table, mobile with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 150 x 70 x 50cmEstimate: € 60/80 -
#89Rudi de VosPeriod: °1944
“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#499
“Adriaan Chicago”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd. Lichte vochtschade aan de het kader.
#99Rudi de VosPeriod: °1944
“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999
“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250/350 -
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30/40 -
#459
"Hommage to Rietveld". A pair of panel decorations in mixed media. Monogram illegible.No longer availableDim. 28 x 21cmEstimate: € 50/100