Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#242Eugène Meulemans‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
"Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".No longer availableDim. 37 x 32cm & 27 x 37cmEstimate: € 40 / 80