#650Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200