#383Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#141Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
"Family with Bird." Polychrome porcelain group in good condition. Bears Meissen mark at the bottom.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 80 / 120