#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#345Een art nouveau coupe in faience.
#269Noél Jourdan‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#387CassinEen paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#401Een beeldje van een torenvalk zittend op een tak, onderaan gemerkt Goebel Germany CV 110, 1969.
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#576MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 309 x 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150