#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#75DelvauxEen Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#109V. Apner“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#536DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#414“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55