#509Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
#425Een massief eikenhouten secretaire. 3 laden onderaan. 12 kleine laden binnenin.
A solid oak secretary. 3 drawers at the bottom. 12 small drawers inside.No longer availableDim. 124 x 105 x 51cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288GuerinEen lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#685Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
A carved side table with three legs and a round top.No longer availableDim. h 75 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50