#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
"Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 35cmEstimate: € 50 / 75