#359Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120 -
#661Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#377Een porseleinen groep in pastelkleuren, met allegorie op de natuur, met cherubijn. Met drie vaasjes in de achtergrond. Voordien als lamp gemonteerd.
A porcelain group in pastel colors, with an allegory of nature, featuring a cherub. With three vases in the background. Previously mounted as a lamp.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#371Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom. Presumably AMC.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 35 / 70 -
#697Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
A double-sided gingerbread shape with animals and the other side with a musician, fisherman, and two hunters.No longer availableDim. 50 x 11 cmEstimate: € 40 / 60