#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45