#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#72“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
#302Jacob Smits“Boerentafereel”. Een ets op papier. Genummerd 53/60, met museumstempel.
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#506SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#632“Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.
"Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 80 / 120