#528Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#395Een set van 4 Chinese rood gepatineerde houten bijzettafeltjes.
A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.No longer availableDim. 66 x 50 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#500Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#361Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#146Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150 -
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100