#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#449“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
"Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 750