#51Een vrouwenbuste van wit composiet.
#445Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met twee tanden.
#65RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
#37Een tabernakeldeurtje met een gepolychromeerd gipsen reliëfdecor van Veronica met de zweetdoek. Omstreeks 1600.
Une porte de tabernacle à décor en plâtre en relief de Sainte Véronique au Suaire. +- 1600.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#334Guido Vanderheyden“Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#346Een paar gefineerde plantenstaanders in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blad.
Une paire de supports à plantes en bois de placage style Louis XV, montures en bronze doré et tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. 78 x 40 cmEstimate: € 420 / 480 -
20 livres en relation avec Anvers et le port.No longer availableEstimate: € 60 / 100