Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geelgouden ring met granaat.

Een 18 karaats geelgouden ring met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.

Une bague en or jaune 18 ct avec des grenats ayant un poids total de ± 8 ct.
Dim. 7,39 g
SKU: 1911190170.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.
    No longer available
    Dim. 4,76 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #12
    Dirk Baksteen

    “Veldwijk”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/75 buiten de plaat.

    ”Veldwijk”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #6

    Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.

    Un lot de décorations de Noël anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.
    No longer available
    Dim. 64 x 72 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #18

    Een grote verzameling silex en een olielampje.

    Une large collection de silex et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #240

    Een lang grijs parelhalssnoer.

    Un long collier de perles grises.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #248

    “Bloemen”. Gemengde techniek. Monogram en signatuur.

    ”Fleurs”. Techniques mixtes. Monogramme et signature.
    No longer available
    Dim. 61,5 x 65,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #233

    Een oude Chinese telefoon met draaischijf in het met messing beslagen houten kastje.

    Un ancien téléphone à clavier tournant chinois dans un coffret à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #164

    Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

    Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #167

    Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.

    Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #65
    Rodania

    Een roestvrij stalen quartzhorloge.

    Une montre en acier inoxydable quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More