#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#413Lucien PesseyEen religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Petrus Van Schendel“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
"Apple Eaters by Candlelight". Oil on panel. Bears a signature in the bottom left corner and attributed to "A.(sic) Van Schendel 1680-1742".No longer availableDim. 27 x 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#767RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
A lot of 10 Robbedoes hardcover albums, numbers 150-159.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#228Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
#388LimogesEen Limoges soepterrine naar Sévres voorbeeld, 19e eeuws.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220