#347
#54
“Maria met kind”. Een tegeltableau waarvan enkele tegels mankeren.
#49
“Zicht met boten bij een brug”. Olieverf op doek.
#468
Lampenvoet van Imari porselein en koper.
#21
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#252Jan De Winne
“Jachtstilleven met wilde eenden en jachthoorn”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Nature morte de chasse aux canards sauvages et au cor de chasse". Huile sur toile. Signé et daté 1969.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.
#293Boch Frères Keramis
Een aardewerken cilindervaas met meerkleurig en verguld decor op bordeauxrode fond. Vorm 415. Decor 230. Kleine beschadiging onderaan.
#557
Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
#184Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878
#157
#105
Een 18 K geelgouden en platina ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct et platine sertie d'un diamant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 150 / 200