Similar lots by type
-
#793
Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#385
Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table à rallonges en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#380
Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.
Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#207
Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#315
Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#782
Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.
Fauteuil capitonné aux pieds tournés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#757
Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.
Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30°/50 -
#783
Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#767
Een reeks van zes notenhouten fauteuils met stoffen bekleding.
Suite de six fauteuils en noyer à couverture en tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#416
Een tafel van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie. Op wieltjes.
Table en bois patiné vert de style Louis XV. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#400
Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200/240 -
#766
Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#794
Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#325
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Chaise dagobert en chêne sculpté de style RenaissanceNo longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#236
Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500/700 -
#394
Een mahoniehouten tafel met twee klapblaadjes.
Table en acajou à deux abattants.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#787
Een mahoniehouten kuipfauteuil.
Siège baquet en acajou.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#736
Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300/500 -
#226
Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300/500 -
#398
Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#4
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#789
Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à/400
Other lots in this auction
-
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#748
Een wandconsole van geel koper in Lodewijk XV-stijl met een grijsgeaderd marmeren blad.
Console murale en cuivre jaune de style Louis XV à tablette en marbre veiné gris.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#168
Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.
Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#112Gaston CoekelbergsPeriod: 1914-1985
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#558
Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#489
Twee kaders met vijftien postzegels. Aangeboden door de minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie. 1972. Stempel van “Station Terrienne de Lessive” en handtekening van astronaut Alan Bean (Apollo 12, Skylab 3).
Deux cadres contenant quinze timbres postales. Présentés par le ministre des Poste, Télégraphie et Téléphonie. 1972. Cachet de la “Station Terrienne de Lessive” et signature de l’astronaute Alan Bean (Apollo 12, Skylab 3).No longer availableEstimate: € 50/100 -
#211
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.
Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 100/150 -
#747
Een gietijzeren kolenkit met schep.
Bac à charbon en fonte. Avec pelle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#614Tilley
“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#127
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80