Other lots in this auction
-
#788
Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 21 & Ø: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264
“Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd
”Scène de village”. Huile sur toile. Dans l’esprit du XIXième siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340
Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247
Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.
Un lustre de vestibule en laiton et coupe en verre.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#591
“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#1
Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 30 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113
Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#513
Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.
Un koro en porcelaine Samson - Compagnie-des-Indes décor. Marque sous la base. Réparation à la panse.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#542
“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#291
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75