#353Maria Innocentia Hummel“Kerstgebeuren”. Vier grote beeldjes van veelkleurig biscuit (knielende herder en koning, liggend schaap, schaap met lam. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 260.
"Événement de Noël". Quatre grandes figurines en biscuit multicolore (berger et roi agenouillés, mouton couché, mouton avec agneau. Ed. Goebel. Marqué en bas, numéroté 260.No longer availableDim. H: 8-22cmEstimate: € 120 / 200 -
#72W. Arickx“Stilleven met Chiantifles, koperen waterketel en fruit”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 10-10-60.
"Nature morte avec une bouteille de Chianti, une bouilloire en cuivre et des fruits". Huile sur toile. Signée et datée 10-10-60.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#479“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#189Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#660BeloutchOosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 150 x 85cmEstimate: € 50 / 100 -
#407Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec coquillages et dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65 / 75