Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
SKU: 2210190630.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #630
Estimate: € 1900 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #694

    Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.

    Roue motrice manuelle et miroir rectangulaire tournant. Les deux sur base en fonte. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 47 & 71 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #92

    “Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.

    “Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784
    Jan Burssens

    “Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.

    ”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.

    ”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #745
    Vincenti

    Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.

    Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #729
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Bateau au quai”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595
    Nannini

    Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.

    Deux chapeaux semblables en velours de coton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #616
    Meshed

    Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.

    Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.
    No longer available
    Dim. 450 x 298 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #530

    Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 15,06 g
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More