Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
Dim. 10,52 g
SKU: 2903220540.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 1500 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #441

    Een vintage fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.

    Coupe à fruits vintage en terre vernissée. années 70.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #142

    Een spiegel in barokke stijl met verguld houten lijst en facetgeslepen spiegelglas.

    Un miroir de style baroque avec un cadre en bois doré et un verre miroir à facettes.
    No longer available
    Dim. 100 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #258

    Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.

    Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.
    No longer available
    Dim. 278,12 gram
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een bronzen schouwpendule in eclectische stijl met geëmailleerde romeinse cijfers. Met sleutel en slinger.

    Pendule de cheminée en bronze de style éclectique à chiffres romains émaillés. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5
    Andreas Dirks
    Period: 1865 - 1922

    “Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.

    "Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.
    No longer available
    Dim. 12 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,80 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #331

    Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.

    Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #575

    Een vaas van rood Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine rouge.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #134
    Henri Joseph F. Piéron
    Period: 1856 - 1912

    “Souvenir de Waesmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Bruxelles 1879’. Winkelhaak in het doek.

    "Souvenir de Waesmunster". Huile sur toile. Signée et datée 'Bruxelles 1879'. Déchirure dans la toile.
    No longer available
    Dim. 10 x 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #525

    Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.

    Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 142 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #229
    John Clereys

    “Stilleven met aardewerk en koper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte à la poterie et au cuivre". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62 cm x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,42 ct. FVVS.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,42 ct FVVS.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More