Other lots in this auction
-
#666
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#558
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en een centrale saffier van ± 1,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct et un saphir central de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#162J. Devuyst
“Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée et datée 1971.No longer availableDim. 101 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658Tamiya
Zes bouwpakketten op schaal 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.
Six paquets de modèles à construire sur échelle 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#758Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé, partiellement de couleur mauve dans la masse. Pas de marque présente.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800
Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#105
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een diamant van 0,56 ct. SI2. Color E. en twee kleine briljantjes.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de 0,56 ct. SI12. Color E. et deux petits brillants.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 700 / 800 -
#262
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 1230 / 200