Similar lots by type
-
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150
Other lots in this auction
-
#121Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring.
Bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 200 / 300 -
#509Jef Louis Van Leemputten“Schapen in de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans le pâturage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 250 / 350 -
#425Drie verschillende zakhorloges remontoirs twee met dubbele kast.
Trois différents remontoirs dont deux à double boîtier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#207Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#239Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250 / 300 -
#81Tinnen klepkan met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Pichet couvert en étain orné de côtes torses. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#433Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#732Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#649Twee handgemaakte Perzische miniaturen met personages van gedreven en verzilverd rood koper in kaders met handgeschilderde taferelen op hout en met messing en mozaïek.
Deux miniatures persanes faites main aux personnages en cuivre rouge repoussé et argenté. Dans leurs cadres peints à la main sur bois incrustés d’un mosaïque en laiton.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#304“Mme Vigée-Lebrun en haar dochter”. Olieverf op doek. Naar Elisabeth Vigée Lebrun.
“Mme Vigée-Lebrun et sa Fille”. Huile sur toile. D’après Elisabeth Vigée-Lebrun.No longer availableDim. 91 x 64 cmEstimate: € 150 / 200

