#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#504Nadi“Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.
"Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 70 -
#23Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A table lamp with a zinc alloy sculpture and a stained glass lampshade from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 60 / 80