#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#295Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.
#160Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliants weighing approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#464Félix LabissePeriod: 1905-1982“Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.
"Figurine". A lithograph on paper, signed and numbered 89/175 at the bottom outside the image.No longer availableDim. 69 x 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#314‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35