#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150 / 250 -
#406BidjarEen handgeknoopte Indische loper. Provenance Indo Bidjar.
A hand-knotted Indian runner. Provenance Indo Bidjar.No longer availableDim. 380 x 95cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#245Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60