#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#219Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#506SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#325Een antieke massief houten koffer.
#685Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
A carved side table with three legs and a round top.No longer availableDim. h 75 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120