#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#584Een lot postzegels en dergelijke, bestaande uit:Davo album België (met enkele restanten van zegels)Davo album Nederland en Overzeerse gebieden (met restanten van zegels)Doos met Duitse briefomslagen (met inhoud)Doos met diversen (o.a. Oost-Duitse “Ehre” oorkonden)Insteekboek met variatie van postzegels/postzegelblaadjes/omslagen e.d.Insteekboek Frankrijk 1853-1970 (cataloguswaarde +/- €800)Insteekboek Roemenië, Hongarije, PolenInsteekboek Duitsland, G.H. Luxemburg, Engeland
A lot of stamps and the like, consisting of: Davo album Belgium (with some remnants of stamps) Davo album Netherlands and Overseas Territories (with remnants of stamps). Box with German letter covers (with contents). Box with miscellaneous items (including East German “Ehre” certificates). Stockbook with variation of stamps/stamp leaves /covers, etc. Stockbook France 1853-1970 (catalog value +/- €800) Stockbook Romania, Hungary, Poland Stockbook Germany, GH Luxembourg, England.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
A lot of vintage medical instruments and curiosities. Including a Violet Ray “Vitalator”, drill instrument and syringe in wooden box.No longer availableEstimate: € 50 / 75