#285Een lot van 5 porseleinen Napoleontische beeldjes, bestaande uit Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat met schilfer en pluim hoofdeksel manco.
A lot of 5 porcelain Napoleonic figurines, consisting of Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat with chipped and missing feathered headgear.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 100 / 120 -
#621Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.
A varied lot of holy water fonts. Including bronze, brass and porcelain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#359Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120 -
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#322“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
"La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120