Other lots in this auction
-
#301
Een bronzen vrouwenbuste op losse sokkel van groen marmer.
Un buste féminin en bronze sur socle détaché en marbre vert.No longer availableDim. h: 23 + 3 cmEstimate: € 80/120 -
#201
Paar barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. Omstreeks 1700.
Une paire d’anges Baroques en bois sculpté partiellement polychrome. Vers 1700.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 1600/2000 -
#565
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/200 -
#396
Een gefineerd muziekmeubeltje, versierd met ingelegde biesjes van fruithout en bloemenmarquetterie. Inclusief muziekinstallatie van Pioneer.
Un petit meuble à musique en bois de placage, décoré de filets en bois fruitier et marqueterie floral.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 120/200 -
#344Lisette Heeffer
“Avondrust” . Olieverf op doek. Met certificaat.
“Soirée tranquille”. Huile sur toile. Avec certificat.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#87
Een zilveren sierstuk met Duitse keuren met glazen recipiënt. 181,66 gram
Une pièce de décoration en argent, poinçons allemands. Nous ajoutons un récipient pour petite bougie à thé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/90 -
#698Val St. Lambert
Een serie van twaalf geslepen glazen, waarvan zes roze en zes groene. Niet gemerkt.
Une série de douze verres taillés, dont six verres roses et six verres verts.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#146
Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. 193 x 80 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#199Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Paysage et moulins”. Huile sur toile. Signée et daté 1887.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 240/400 -
#745Al-Rama
Zes siervoorwerpen van Israëlisch glaspasta.
Six pièces de décoration en pâte de verre israélienne.No longer availableDim. h: 28 cm Ø 29 cmEstimate: € 50/80 -
#129M. Van den Bempt
“Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#29Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016
“Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200/300