Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.

Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.

Une chaîne en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,66 ct.
Dim. 4,09 g
SKU: 2306200245.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 850 / 950
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #64
    Jos Slootmaeckers
    Period: 1926 - 1995

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972. Met certificaat.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1972. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #493

    Een paar gemberpotten van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen.

    Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine multicolore décorés de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.

    Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51

    Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).

    Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).
    No longer available
    Dim. h: 98 & 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.

    Deux grands vases design en céramique avec glaçure noire.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #785

    Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.

    Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #690

    Een rond tafeltje met marmeren blad.

    Une table ronde avec plateau en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 79 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #791

    Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

    Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #713

    Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,44 ct.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #726

    Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.

    Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More