#481Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Een pompoenvormige dekselschaal van grijsgeglazuurd Chinees porselein.
Un plat à couvercle en forme de potiron en porcelaine de Chine, glaçure grise.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 120 / 130 -
#112“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48Een Hollands kistje van lindenhout, versierd met kerfsnijwerk. Vroeg XIXe eeuw.
#84André Bogaerts“Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale du village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#473Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase large en porcelaine de Chine, décor bleu et jaune de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#758“ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.
”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#592“Circus.” Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram “ VD”.
”Le cirque”. techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme: ‘VD’.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 850 / 900 -
#784Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
#487Een vierhoekige balustervaas van Chinees porselein met blauw glazuur. Eerste helft XXe eeuw.
Un vase balustre carré en porcelaine de Chine, glaçure bleu. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#508Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#234Jules De Cort“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160 / 180