Other lots in this auction
-
#774
Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#471
Bronzen leeuw. Chinees werk.
Un lion en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40/60 -
#644Miel Verrecas
“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”; Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#376
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50/80 -
#555
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.No longer availableDim. 205 x 138 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#233
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (8 stuks tussen augustus 1957 en maart 1959). Nummers 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 (een losse katern) , 69. Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 8 pièces entre août 1957 et mars 1959). 62,63,64,65,66,67,68 (caterne détachée), 69. En état relativement bon, traces de papier collant, usures, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 300/360 -
#652
Een mahoniehouten spiegel, versierd met sfinxen in empirestijl.
Un miroir en acajou, décoration de sphinx, style Empire.No longer availableDim. 160 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#153
Een pique-fleurs van vieux Paris in de vorm van een Chinese man met een waaier. Omstreeks 1880. (Periode Jacob Petit).
Un pique-fleurs vieux Paris représentant un homme chinois et éventail. +- 1880. (Période Jacob Petit).No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 160/180 -
#605
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100