Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.

Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.

Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une améthyste centrale de ± 4 ct.
SKU: 2409190075.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 750 / 850
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #215

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14,70 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct et de cabochons d’émeraude ayant un poids total de ± 14,70 ct.
    No longer available
    Dim. 12,23 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #505

    Een gevarieerd lot strips met vakantieboeken van o.a. Suske en Wiske, promotiealbums, bijlagen, catalogi, enz.

    Un lot de bandes dessinées et albums de vacances de Suske et Wiske, des albums de promotion, catalogues, etc…
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #790

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Jacques Lacomblez
    Period: °1934

    Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.

    Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.
    No longer available
    Dim. ± 20 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een zittende Boeddha van verguld en deels roodgepatineerd brons.

    Un Bouddha assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #429

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #21

    Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.

    Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.
    No longer available
    Dim. b: 8 - 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #331
    Val Saint-Lambert

    Grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. 30 diameter
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #282

    “De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.

    ”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #654

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.

    Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 178 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More