Other lots in this auction
-
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#166De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#184“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Ecole belge, +- 1820.No longer availableDim. ± 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#807Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.
Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#70Een 18 karaats roze gouden ring in de vorm van een slang bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800 / 900 -
#858Een paar lage bronzen kandelaars op drie voetjes.
Une paire de candélabres bas sur trois pieds. Bronze.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#255Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#187DelvauxEen handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.
Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#425Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80

