#67Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#530Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#485Een paar rieten armstoelen.
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
#502Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#759Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120 / 200