Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.

Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.

Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une améthyste centrale de ± 4 ct.
SKU: 2409190075.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 750 / 850
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #598

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #83
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.

    Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #299
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #503

    Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.

    Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #346

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #62
    Michel Tacq

    “De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.

    ”De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis, première édition, 1955. En bon état. Dos avec légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65
  • #405
    Dinh Van

    Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #17

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).

    Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.

    Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #760

    Een navigatielantaarn van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.

    Une lanterne de navigation en cuivre rouge et jaune. Marque Tavernier, Ostende.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More