Other lots in this auction
-
#338DuboisVaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#112Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Hoevezicht met bloesems. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière et floraisons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50 -
#216Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met inlegwerk en verguld bronsbeslag en met twee kandelaars, gedragen door putti.
Un bonheur-du-jour en bois de placage, style Louis XV, décoration de marqueterie et montures en bronze, et deux candélabres portés par des putti.No longer availableDim. 107 x 75 x 52 cmEstimate: € 650 / 750 -
#43Een XVIIIe eeuwse zeef en een koffiekan van Vlaams messing.
Une passoire du XVIIIème siècle et une cafetière en laiton de Flandre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#706Een butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#665Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#136Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.
Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.No longer availableDim. 195 x 115 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68SèvresEen paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120

