#259Dominique d’OrangePeriod: °1948“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380 -
#562“Compositie”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven aan Ph. Van den Berg.
”Composition”. Huile sur panneau. Attribution au dos à Ph. Van den Berg.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#232Hendrik Cantelbeeck“De Slag bij Issos. Gevecht tussen de legers van Darius III en van Alexander de Grote”. Olieverf op doek. Herdoekt. Antwerpse School, XVIIde eeuw. Gesigneerd links onderaan.
#752Serge Van de Cam“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#696Een paar appliques in barokke stijl.
#116Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65