Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

Une bague en or rose 18 carats sertie d'un diamant marquis de + - 0,46 ct. DVVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.
Dim. 4,57 g
SKU: 1512200340.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #340
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #485

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre massif en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.

    Une enseigne en métal polychrome en forme de soleil.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #657
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #405

    Een Chinees houten altaartafeltje.

    Une table d'autel en bois chinois.
    No longer available
    Dim. 30 x 77 x 44 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #56

    Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.

    Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.
    No longer available
    Dim. 80 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.

    Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #25
    De Greef Swiss

    Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.

    Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #400
    Micheline Minne

    “Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.

    Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 110 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een lot biscuit, bestaande uit een groepje met een man en vrouw met kruiwagen, een jongetje met hond en meisje met kat en een groepje van een moeder met kind op chaise-longue. De laatste met barst achteraan.

    Un lot de biscuit, composé d'un groupe avec un homme et une femme avec une brouette, un garçon avec un chien et une fille avec un chat et un groupe d'une mère et son enfant sur une chaise longue. Le dernier avec une fissure À l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #29
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures, dont une eau-forte en couleurs. Toutes monogrammées à l'intérieur de la planche et deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 12 x 7,5; 12,5 x 9,5; 16 x 11,5 & 22 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #643
    Goebel, Germany

    “Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.

    Sister & Brother . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No 95 & 98.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 c m
    Estimate: € 80 / 100
  • #268
    Goebel, Germany

    “Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.

    Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More