Other lots in this auction
-
#91Een opgezette schildpad.
Une tortue empaillée.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant emerald cut van +- 0,90 ct. FSI1. en twee diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant taille émeraude de + - 0,90 ct. FSI1. Et deux baguettes en diamant d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#144Mosin NagantRussische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
Fusil russe 1944. Seconde Guerre mondiale. Désactivé.No longer availableDim. L. 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage d'automne . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met fantasiestenen.
Une broche en or jaune 18 carats en forme de feuille sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#245Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,47 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#258Een bronzen vide-poche met een allegorische voorstelling in art-nouveaustijl en een kleine bronzen buste.
Une vide poche en bronze avec une scène allégorique de style Art Nouveau et un petit buste en bronze.No longer availableDim. l: 18 & 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een antiek kegelspel, bestaande uit tien (verweerde) kegels en drie ballen.
Jeu de quilles ancien comprenant dix quilles à patine ancienne et trois balles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#235Nisus SuisseEen 18 karaats geel gouden herenhorloge. (haakje te herstellen).
Une montre pour homme en or jaune 18 carats. (Le crochet peut être restauré).No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 150 / 250

