#19Een lot bestaande uit een aquarel, een pentekening, een olieverfschilderijtje en een lithografie.
Un lot comprenant une aquarelle, un dessin à l’encre, une huile et une lithographie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#412Een lot van vier oude gravures.
#432Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418“Le petit echo de la broderie”. Drie delen met gebundelde jaargangen. 1904, 1905, 1906 & 1909.
”Le petit echo de la broderie”. Trois parties, reliures des années 1904,1905,1906 & 1909.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#8Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#321MulberryEen tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173Ludo Laagland“Winters Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#349E. Falise“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200