Other lots in this auction
-
#307Mont St. Michel.
Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397
Een lot metaal, bestaande uit twee ketels en een tinnen klepkan (beschadigd).
Un lot de métal, comprenant deux chaudrons et une verseuse à couvercle (endommagée).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#433
Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een zittende tempelleeuw en een Boeddha met blauw glazuur, een celadonvaasje, een vaasje me wilgendecor en een vaasje met blauw-wit drakendecor.
Un lot d’objets en porcelaine de Chine, comprenant un lion de temple assis, un Bouddha glaçure bleue, un vase en porcelaine Céladon, un vase avec un décor de saouls et un vase avec un décor bleu et blanc de dragons.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#156
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 320 -
#342Jaky Lefrançois
Twee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40 / 560 -
#523
Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
Une tête en bronze du dieu Indien “Lord Shiva”.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102P. Hyde
“Bloemenmarkt te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marché aux fleurs à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#717
Een lot gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij twee in de vorm van een paradijsvogel en één in de vorm van een oude wijze. De laatste twee van speksteen en de eerste van jade.
Un lot de petites statues chinoises sculptées dont deux représentant des oiseaux du paradis et une statue représentant un vieux sage. Ces deux derniers en pierre de lard, la première statue en jade.No longer availableDim. h: 13 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#792
Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.
Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40 / 60