Other lots in this auction
-
#319A. Istas
“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476
Handgeknoopt wollen Kashmir tapijt.
Un tapis Kashmir en laine nouée main.No longer availableDim. 179 x 117 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Paul Joostens
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#525
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#454
“Honderden voorstellingen van Boeddha”. Gouache op zijde.
”Cents représentations de Bouddha”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#327Limoges, France
Een coupe op voetjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#673
Een rond tafeltje met een wit marmeren blad op een witgepatineerde gietijzeren voet.
Une petite table ronde à tablette en marbre blanc et un pied en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#794
‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.
”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#725
Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau en porcelaine de Chine à glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30 / 35 -
#323Goebel
Een reeks van zeven kleine sierbordjes van meerkleurig porselein met decors uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt. Twee in origineel doosje.
Une série de sept petites assiettes de décoration en porcelaine, décors de la série de M.I. Hummel. Marquées. Deux assiettes dans leur boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93
Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.
Une partie d’une garniture de cheminée en faïence de Delft comprenant trois vases à couvercle et un vase corne. Marque sous la base: Lampetkan. Diverses réparations.No longer availableEstimate: € 80 / 120