#508Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#457Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.
Un buste masculin en malachite.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#738Een Japanse doos van gelakt hout met een decor van bloemen en een vogel op het deksel, versierd met bloemen van ivoor. Binnenin gesigneerd. Tijdperk Meiji.
Une boîte japonaise en bois laqué au décor de fleurs et un oiseau sur le couvercle et décorations de fleurs en ivoire. Signée à l’intérieur. Période Meiji.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#351Twee verschillende speculaas vormen van hout.
Deux moules à spéculoos en bois.No longer availableDim. 40 x 30 en 17 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#301Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.
#487Een vierhoekige balustervaas van Chinees porselein met blauw glazuur. Eerste helft XXe eeuw.
Un vase balustre carré en porcelaine de Chine, glaçure bleu. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328Lebégue & Cie., BruxellesEen oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#723Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
#82Reniers“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80 / 120