Other lots in this auction
-
#432
“Jachthonden en een vos”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in klassieke stijl.
”Chiens de chasse et renard”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent, style classique.No longer availableDim. 24,5 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#737
Een lamp van porselein en koper. Decor van bloemen op celadonkleurige achtergrond.
Une lampe en porcelaine et cuivre. Décor de fleurs aux couleurs Céladon sur le fond.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#178
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
”Joueur de polo”. Un relief en bronze, style Art Déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 320 -
#577
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de signes de longue vie.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#796
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#693
Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
Trois statues phalliques en bronze et pierre.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#588
Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.
Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.No longer availableDim. 140 x 74 x 49 cmEstimate: € 240 / 320 -
#175Cobana
Een horloge met een 18 karaats geelgouden kast en met zwart lederen bandje.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir noir.No longer availableDim. 28,12 g BrutoEstimate: € 200 / 240 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#681
Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel op voet, een schaal met deksel en een schaal op hoge voet. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine du Japon, comprenant un plat sur pied, un plat à couvercle et un autre plat sur pied. Marquées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#625
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#254Maurice Langaskens
“Cieux chargés”. Een ets, genummerd 57/200 en gesigneerd buiten de plaat.
“Cieux chargés”. Une eau-forte, numérotée 57/200 et signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80 / 100