Other lots in this auction
-
#388
Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#21
Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.
Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#441
Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale intense tanzaniet van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une tanzanite intensive centrale de ± 3 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#317
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80 -
#423
Houten muziekinstrument. Met koperen inlegwerk.
Un instrument à musique en bois et cuivre incrusté.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 30/50 -
#275Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#171
Een ebbenhouten kruisbeeld met een fijn gesneden corpus van lindehout. Het voetstuk versierd met een Lam-Gods van ingelegd ivoor.
Un crucifix en ébène au corpus en tilleul délicatement sculpté. Le pied à décoration de l’agneau mystique en ivoire incrusté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200/250 -
#517
Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 600/700