#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#246Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
A pair of round marquetry side tables.No longer availableDim. 84 x Ø41cmEstimate: € 220 / 280 -
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400 / 500