#74Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#207Royal DuxEen aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#617Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#15Val Saint-LambertEen kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125 -
#553Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.