#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#164Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#328Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#191“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#626Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
#475Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 300 / 500