#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#591Val Saint LambertEen lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#116Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.No longer availableDim. 70 x 125 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#535Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#251Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#105TOD’SEen paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.
#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#351Een lot van 7 albasten beeldjes van vogels waarvan 4 op een drinkschaal. Enkele vertonen kleine schade.
A lot of 7 alabaster figurines of birds, 4 of which on a drinking bowl. Some show minor damage.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 70 / 80 -
#664Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.
A walnut folding table. English work.No longer availableDim. 51 x 62 x 51cmEstimate: € 80 / 100