#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#576Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A pair of sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 92 x 67 x 58cmEstimate: € 50 / 100 -
#66Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#646Juliette BelartiEen vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.64 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#682Een ovaal houten salontafel met onderschap.