#459Rien Van KolEen schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
#200Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 1.19 ct.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#319Een noten-en mahoniehouten klaptafeltje met ovaal blad en gesculpteerde poten op wieltjes.
A walnut and mahogany folding table with oval top Carved legs on wheels.No longer availableDim. 69 x 104 x 89cmEstimate: € 40 / 50 -
#54W.O. Johann“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
"Lady with long skirt". Painting. Signed.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#191“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
#206Een Engels eikenhouten kastje in hedendaagse Georgian stijl 2-deurs en met 2 laden.
A small oak cupboard in Georgian style with two doors and two drawers. English work, contemporary.No longer availableDim. 85 x 126 x 47cmEstimate: € 50 / 80 -
#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#61lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160 / 180 -
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200