#40Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
An 18 carat white gold ring occupies a solitaire of +- 0.57 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#590Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#49Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35