#536DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Jan Leopold Van LeemputtenEen lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#619Félix Labisse“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#481Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
A Chinese ceremonial 'Jian' saber. Circa 1900.No longer availableDim. L 62 cmEstimate: € 220 / 260 -
#680Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5 / 100 -
#661GlamorEen vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
A vintage metal desk lamp, brand Glamor, Japan 1950.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 50 / 75