#216Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#81Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#47HergéLes Avontures de Tintin. “L’Ile Noire”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Als nieuw.
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#638Paul HellerPeriod: 1935Grote bolle Boomse vaas uit de Artver reeks , circa 1935 , ontworpen door Paul Heller . Bruin en zwart glas.
Large convex Boom vase from the Artver series, circa 1935, designed by Paul Heller. Brown and black glass.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 240 / 340 -
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100