#124Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#549Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480 / 550 -
#635Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#572Luc Goossens“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 200 / 250