#308Hergé“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#379“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#523Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120 / 200 -
#581Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
An ovoid stoneware vase, after Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#251Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689Een handgeknoopt wollen tapijt.
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200