#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#166Een Indische legkast met gepatineerde look.
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
“Marché aux legumes Flamand”. An etching on paper, numbered 6/20 outside the plate, signed "Marten van der Loo". Repair crack damage through the middle.No longer availableDim. 97 x 77cmEstimate: € 40 / 60