#107Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.
A lot of silver, 10 pieces consisting of a saucer, napkin rings, jug, etc.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 300 / 500 -
#657Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
An 18 carat white gold ring set with a diamond with a combined weight of +- 1.88 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#158Christofle, ParisEen lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#69G. Gilson“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#475Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
#570ChanelEen zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#17SèvresEen paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60