#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#416Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
“Blue flower still life in copper flowerpot.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 69 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#228Vic Gentils“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
“Marché aux legumes Flamand”. An etching on paper, numbered 6/20 outside the plate, signed "Marten van der Loo". Repair crack damage through the middle.No longer availableDim. 97 x 77cmEstimate: € 40 / 60