#654Paul TuerlinckxEen set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#274“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.70 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 650 / 700 -
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#377Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 70