#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#267KarlsbaderEen lot van twee aardewerken schalen en een bonbonnière (schilfer aan het deksel) gedecoreerd met romantische taferelen.
A lot of two earthenware bowls and a bonbonniere (flake on the lid) decorated with romantic scenes.No longer availableDim. Ø 32,5 cm en 12 cmEstimate: € 35 / 40 -
#187Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#300Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#647Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
#124Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150