#663MuranoEen paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
A couple of Murano clowns with various colors in the crowd.No longer availableDim. 30 en 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
A polychrome porcelain Chinese vase. Midcentury. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#32Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#607Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
A lot of multicolored crystal glassware consisting of three sizes.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#339Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#323Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
A ceramic vide-poche with an elephant. The 30's.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#100Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.62 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60