Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.

Bague en or blanc et jaune 18 ct art déco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.
Dim. 5,77 g
SKU: 3005170160.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #810
    Schatz Kunda

    Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.

    Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #808
    Blessing

    Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.

    Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #400

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #802
    Koma Ranela

    Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.

    Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #812
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #615

    Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.

    Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #813

    Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.

    Vasque en terre cuite décorée d’un lion.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #809

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #425
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.

    Vase en cristal. Signé et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #814
    Schatz Kern

    Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.

    Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.

    Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #350

    Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).

    Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #360

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #595

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #815

    Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.

    Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #806
    Western Germany

    Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.

    Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.
    No longer available
    Dim. H: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #355

    Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.

    Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.

    Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #604

    Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #540

    Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.

    Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #610

    Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.

    Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.
    No longer available
    Dim. 11 x 21 cm 11 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #804

    Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.

    Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #193

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #447

    Twee verschillende Chinese wijzen en een reeks olifantjes van gesculpteerd ivoor.

    Une file d’éléphants et deux sages en ivoire sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #658

    Een paar bordjes van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.

    Paire de petites assiettes en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages et de fleurs sur fond bleu clair. Marque sous la base. Un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #120

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 1250 / 1450
  • #780

    Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #245

    Postzegels in zes albums: - Ijsland, Kanaaleilanden, Isle of Man (Schaubek, weinig gevuld). - Canada (1851-1980)(Abria, matig gevuld). - Losse fardes m.b.t. Zilveren Jubileum Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, matig gevuld). - Great-Britain (1840-1973), insteekalbum met vele dubbele. - Jersey (1970-1991) (Excellent, weinig zegels). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, weinig zegels).

    Six albums aux timbres-poste: - Islande, Iles Anglo-normandes, Isle of Man (Schaubek, peu rempli). - Canada (1851-1980)(Abria, peu rempli). - Fardes dépareillées concernant le Jubilée d’Argent de Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, peu remplis). - Great-Britain (1840-1973), album d’insertion aux doubles. - Jersey (1970-1991) (Excellent, peu de timbres). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, peu de timbres).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #764

    Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.

    Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    Drie stuks zilver waaronder een doosje, een ovale en rechthoekige borstel.

    Trois pièces en argent dont une boite et deux brosses.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #799
    Choisy & Jenappes

    Een lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.

    Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #791

    Messingen kerkkandelaar, gemonteerd als elektrische schemerlamp.

    Candélabre d’église, monté en lampadaire électrique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #588

    Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.

    Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More