Other lots in this auction
-
#38
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Georgian stijl.
Paire de bougeoirs en métal argenté de style Georgian.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50/80 -
#244Lodewijk Van Boeckel
Grote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.
Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampeNo longer availableDim. H. 208 cmEstimate: € 2000/3000 -
#413Herend, Hongarije
Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#636Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200/240 -
#445Pom
Lot albums “Piet Pienter en Bert Bibber”. Ongekleurde uitgaves en heruitgaves. 38 exemplaren tussen nummer 1 en nummer 41.
Lot d’albums de “Piet Pienter en Bert Bibber”. Edition incolore et réeditions. 38 exemplaires entre numéro 1 et numéro 41.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#792
Een reeks van vier gebeeldhouwde en gecanneerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Suite de quatre fauteuils sculptés et cannés de style Louis XV.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80/120 -
#737
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#269Panamarenko
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Estampe. Signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#349
Twee messingen cilindrische katholieke wierookbranders. Van de kleinste ontbreekt het deksel. XIXde eeuw.
Deux encensoirs cylindriques en laiton. Le plus petit manque son couvercle. Service catholique, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 & 25 cmEstimate: € 35/50 -
#153
Kleine Russisch icoon met een gevleugelde Johannes de Doper (
) met zijn hoofd in een schaal. XIXde eeuw. Met en verzilverd metalen oklad.
Petite icône russe représentant un Jean le Baptiste ailé tenant sa tête dans une coupe. XIXe siècle. Avec un oklad en métal argenté.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 300/400 -
#301
Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
Coupe en cristal de Bohème taillé bleu. Sur trois petits pieds.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een mahoniehouten psychespiegel.
Psyché en acajou.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 150/200