Similar lots by type
-
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 3 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 3 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 600 / 800 -
#30
Een halssnoer met verscheidene rijen koraal en versierd met olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Collier comprenant plusieurs rangés de corail et orné de petits éléphants en ivoire taillé.No longer availableEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#200Delheid
Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.
Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.No longer availableDim. +/- 9474 gram BrutoEstimate: € 3500 / 4500 -
#761
Een schotel en twee vazen van cloisonné op geel koper, telkens versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un plat et deux vases en cloisonné sur cuivre jaune, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553
Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.
Rafraîchissoir en verre à décor gravé. Dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#616
Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
Table de milieu en placage de ronce de style Art Déco.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#500Tabriz
Een figuraal tapijt van wol met een voorstelling van de Perzische poëet Hafez in een landschap.
Tapis figuratif en laine représentant le poète persan Hafez dans un paysage. Noué main.No longer availableDim. 105 x 140 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#5Waterman
Een vergulde vulpen en roller pen.
Un stylo et un rollerball dorés.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en robijnen met een gezamenlijk gewicht van 0,40 ct. en en grijze parel.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne et de rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#783
Lot verzilverd metaal bestaande uit een grote kandelaar, een paar kleine kandelaars, een fruitcoupe met geslepen glazen binnenbak en twee flesonderzetters.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant un grand chandelier, une coupe à fruits avec intérieur en verre taillé et deux dessous de bouteilles.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#568
Een paar veelkleurige aardewerken schotels met pauwstaart. Delft, XVIIIde eeuw. Gemerkt van de Dry Klokken.
Deux plats en faïence polychrome avec des représentations de queues de paons. Delft, XVIIIième siècle. Porte la marque De Dry Klokken.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 240 / 320 -
#176
Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#352Karel van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Edgard BreynePeriod: °1887
“Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 160 / 200