Similar lots by type
-
#345
Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120 / 180 -
#100Jaeger-LeCoultre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct à bracelet en cuir. Années ‘60.No longer availableDim. bruto: 26,20 gEstimate: € 1100 / 1200
Other lots in this auction
-
#614
“Peter Pan”. Een voorstelling van hout en metaal op vergulde wandconsole.
”Peter Pan”. Une représentation en bois et métal sur une console dorée.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647
“Kabuki-acteur”. Een okimono van gesculpteerd ivoor met roterend hoofdje. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Acteur Kabuki”. Okimono en ivoire avec tête tournante. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 180 / 240 -
#296
“Sint Michael”. Een handgeschilderde Griekse icoon.
”Saint Michel”. Une icône grecque peint à la main.No longer availableDim. 68 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Bernard Relecom
“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6
Twee sobere uit-elkaar-schuivende houten bijzettafeltjes.
Deux petites tables gigognes coulissantes en bois sobre.No longer availableDim. 68 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#380
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Une petite table octogonale en chêne sculpté, style malinois Renaissance.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#575
“Wijze en kind op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde accenten. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage et enfant sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au accents polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#709
Een gebeeldhouwd houten beeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 55 / 65