Similar lots by type
-
#345
Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120/180 -
#100Jaeger-LeCoultre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct à bracelet en cuir. Années ‘60.No longer availableDim. bruto: 26,20 gEstimate: € 1100/1200
Other lots in this auction
-
#166Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220/280 -
#352
Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.
Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50/80 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380 -
#419
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#742
Een boekomslag van gedreven leder met toernooiscènes in reliëf. Met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Une couverture de livre en cuir repoussé, scènes de tournoie en relief et montures en bronze. +- 1900.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 35/45 -
#433
Een reeks van drie metalen Boeddhahoofden in oplopende groottes.
Une série de trois têtes de Bouddha de tailles différentes - petit, moyen et grand.No longer availableDim. h: 23 -29 cmEstimate: € 30/50 -
#15Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.
Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.No longer availableDim. l: 3,5 cmEstimate: € 20/30 -
#725
Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor en met bronzen monturen.
Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de paysages. Montures en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#621
Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.
Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#177
Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240/400 -
#791
Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.
Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#273
Een messingen bureaustelletje, bestaande uit een vide-poche, een kandelaar, een intpot met glazen recipiënten en een vloeiblok. Tijdperk art nouveau.
Une garniture de bureau en laiton, comprenant un vide-poche, un candélabre, un encrier à récipients en verre et un buvard. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50