#478Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableDim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#625Een oude houten jacquetbak, compleet met dertig schijven, dobbelstenen en lederen bekertjes.
#823Een oude wijze van Chinees aardewerk.
#95Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
#57Een kleine koperen samovar in empirestijl.
#199Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.
”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240