Other lots in this auction
-
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant. Bois polychrome. Probablement +- 1700.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct. Model Lady Di.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct. Modèle Lady Di.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 600 / 700 -
#15Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met afbeelding van Moeder Maria.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif à représentation de la Vierge.No longer availableDim. 7,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#403Een lot van 3 Liebig Chromo albums. Waarvan één niet compleet.
Un lot de trois albums à chromos Liebig, dont un incomplet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#98Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.
Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372Een lot van tien XVIIde en XVIIIde eeuwse gravures met heiligen.
Un lot de dix gravures du XVII et XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#324Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Zichten op Achterbos”. Vermoedelijk twee potlood-en houtskooltekeningen op papier (recto verso). Gesigneerd met stempel en het papier met atelierstempel.
”Vues sur Achterbos”. Probablement deux dessins au crayon/fusain sur papier recto-verso. Signés et tampons d’atelier.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172Marcel JefferysPeriod: 1872-1924“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#199“Damesportret. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868)”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
”Portrait de dame. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868). “. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 84 x 70 cm cmEstimate: € 700 / 800 -
#356Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableDim. 76 x 80 x 80 cmEstimate: € 300 / 320 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120


