Similar lots by type
-
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#649F. Simon“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#446Een Spaanse schrijftafel van olmenhout. XIXe eeuw.
Ecritoire espagnole en orme. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#590Ecuador“L’albatros des Galàpagos”. Een halssnoer met hanger en een broche van 925 ‰ zilver bezet met spondylus.
“L’Albatros des Galapagos”. Un collier et pendentif et un bracelet en argent 925‰ sertis de spondylus.No longer availableDim. 54,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Twee Chinese wijzen, een visser en een landbouwer van gesculpteerd hardhout.
Deux sages chinois, un pêcheur et un fermier en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#499Jos VerdegemPeriod: 1897-1957“La Rencontre”. Ets. Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1954 buiten de plaat.
“La Rencontre”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1954 hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#765Een luchter van gesculpteerd eikenhout.
Lustre en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#94“Merklap voor verschillende soorten borduurwerk.” Gedateerd: Ranst 1848.
“Echantillon de broderie”. Datée Ranst 1848.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#318Vogelkooi naar de Victoriaanse tijd.
Cage à oiseaux de style Victorien.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#713Drie verschillende Chinese wijzen, een zittende en een staande Guan Yin en een staande Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois, une Guanyin assise et une debout et un Bouddha debout en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Latijns AmerikaDrie verschillende halssnoeren en twee broches met symbolen van de Inca’s en van 925 ‰ zilver bezet met half edelstenen.
Trois colliers et deux broches aux symboles des Incas et en argent 925‰ sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100

