#413
Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#278
#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460 -
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#491
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#357
Een alarmpistool.
Un pistolet d’alarme.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#469J. Nickx (?)
“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#232
Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
#73
Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80/100 -
#103
#16
Een oud poppenwiegje van hout en smeedijzer.
Berceau de poupée ancien en bois et fer forgé.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40/60