Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.
Dim. 11,19 g g
SKU: 1911190185.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 1450 / 1650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #144
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Vertrek naar het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Départ vers les champs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #398

    Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.

    Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.

    Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met afbeelding van Moeder Maria.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif à représentation de la Vierge.
    No longer available
    Dim. 7,74 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #381

    Een groot lot orthochromatische fotonegatieven op glas, met betrekking tot etnografie, antropologie, natuurkunde, landschappen, enz.

    Un grand lot de négatifs orthochromatiques de photographies sur verre en relation avec l'ethnographie, l'anthropologie, sciences, paysages, etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #297

    Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een geisha in het decor. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, geisha dans le décor. Nous ajoutons un deuxième plus petit.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288

    Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.

    Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #211

    “Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.

    “Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #339
    P. Goorden

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1954.

    ”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #150

    Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.

    Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.
    No longer available
    Dim. 61,03 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More