Other lots in this auction
-
#469
Een klein groepje spelende jongetjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Basis hersteld.
Peti groupe d’enfants jouant en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Base réparée.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/80 -
#636
Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250/400 -
#806
Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
Table pliante eet deux chaises. Angleterre.No longer availableDim. 61 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#6
Een houten dienblad op dichtklapbare voet.
Plateau de service sur pied pliant.No longer availableDim. 78 x 68 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#552
“Bloemenveld met bergdorp in de achtergrond”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Champs de fleurs avec un village de montagne à l’arrière-plan”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#589Reno
“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#581
Een bronzen vaas met twee oortjes in de vorm van dierenkoppen. Versierd met cloisonné op de buik in twee uitspringende vierhoeken en op de hals. Chinees werk, XIXde eeuw.
Vase en bronze à deux anses en forme de têtes d’animaux. Décor en cloisonné sur la panse en deux losanges sursautant en sur le col. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 150/200 -
#107
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
Grand et varié lot de métal argenté dont des services à café et à thé, des couverts etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#52Mak Rina (?)
Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.
Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 120/200 -
#66
Een eikenhouten lessenaar met tussenblad en een lade.
Pupitre en chêne avec tiroir et tablette d’entretoise.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80/120 -
#207
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/220 -
#838
Art deco hoofdje in profiel. Messing op marmeren voet.
Tête art déco en profil. Laiton sur base en marbre.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 30/40