#530Starborn
Een zilveren halssnoer 925 ‰, bezet met toermalijn, labradoriet en parels.
#50
Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.
Pendentif en or jaune 18 ct et une broche sertie de camées.No longer availableDim. bruto 7 gEstimate: € 100 / 150
#540
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de deux perles d’Akoya.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 450 / 550 -
#684P.J. Neukens
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#702Joseph Heymans
“Morgend”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1897.
#382
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
#673
Drie Chinese sculpturen van verguld en roodgelakt hout met een decor van vogels.
Trois sculptures en bois laqués rouge et dorure chinoises avec un décor d”oiseaux.No longer availableDim. 49 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318
Koffie-en theeservies van verzilverd metaal, twee stuks gemerkt E.P.N.S. We voegen er een dienblad gemerkt Wiskemann aan toe.
Un service à thé et café en métal argenté, deux pièces portent la marque E.P.N.S. Nous ajoutons un plateau portant la marque Wiskemann.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#457
Een Chinese inktpot van ivoor, versierd met een gegraveerd decor van een draak. Evenals een XIXe eeuws rond doosje van papier-maché met een handgeschilderde afbeelding van een man.
#764Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#36
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad. Blad licht getrokken.
Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattante. Tablette légèrement ondulée.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#658
Un lot d’objets en ivoire africaine, comprenant des statues, coupe-papier etc.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#420
#463
Opiumpijp van blauw en wit Chinees porselein, onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60