Similar lots by type
-
#50
Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.
Pendentif en or jaune 18 ct et une broche sertie de camées.No longer availableDim. bruto 7 gEstimate: € 100/150 -
#530Starborn
Een zilveren halssnoer 925 ‰, bezet met toermalijn, labradoriet en parels.
Collier en argent 925‰ serti de tourmaline, de labradorite et de perles.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#646
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180/240 -
#766
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en met een grijs marmeren blad.
Une armoire à deux portes en bois de placage acajou , style Louis Philippe, avec un tiroir et doucine, tablette en marbre gris.No longer availableDim. 113 x 110 x 48 cmEstimate: € 40/70 -
#263
“Musicerende koppels”. Twee groepjes van resp. wit biscuit en blauw en wit porselein.
”Couples musicaux”. Deux groupes en biscuit blanc et porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#203
Natuurstenen fontein in drie delen.
Une fontaine en pierre de taille à trois niveaux.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#243
Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.
Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 140/180 -
#424Kashgai
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Carpette d’Orient en laine. Faite main.No longer availableDim. 170 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een paar fauteuils in Régencestijl.
Deux fauteuils, style Régence.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#822
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#668
Een Chinese dekselvaas van blauw aardewerk met een verguld decor van bloemenranken.
Un vase à couvercle de Chine en faïence bleue et décor doré de vrilles de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
Deux carpettes miniatures, dont une en laine et une en soie.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60/80 -
#790
Een lot van zeven verschillende handtassen en avondtasjes.
Lot de sept différents sacs à main et sacs de soir.No longer availableEstimate: € 70/100