Other lots in this auction
-
#242Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1600/1800 -
#796
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15/20 -
#696
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.
Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 150/200 -
#257
Een Art Deco piëdestal met vaas van wit en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence blanche et verte flamande, décoration de fleurs.No longer availableDim. 114 cmEstimate: € 120/200 -
#263Rudolstadt
Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#209Eddy Belvau
“Zicht op Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Amsterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#786
Een salontafeltje van gefineerd hout in Régencestijl, versierd met bloemenmarquetterie.
Une table de salon en bois de placage style régence à la décoration de marqueterie fleurie.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Een afgeloogde tafel op sledepoten.
Une table décapée, pieds patins.No longer availableDim. 200 x 85 cmEstimate: € 50/80 -
#20
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bolletjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct avec des petites boules.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 50/80