Other lots in this auction
-
#575Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 255 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#513Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine. Uitgegeven door het Louvre.
Une statue d’Egypte en pierre. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#291Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32 / 40 -
#203”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.No longer availableDim. H: 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#640Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#460Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717Geisha met een kimono van zijde.
Une geisha au kimono en soie.No longer availableDim. L. 49 cmEstimate: € 25 / 35 -
#122Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Vissersboten op de Schelde met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 180 / 240 -
#111Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en cuivre doré, décoration d’une jeune femme jouant la harpe. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#528“Wijze op ezel”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
”Un sage sur un âne”. Une statue en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#729Jozef Tilleux“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120

