#266Een tweeledige jachtkast van gebeeldhouwd eikenhout met gevitreerd opzet.
Meuble de chasse à deux corps en chêne sculpté, le dessus vitré.No longer availableDim. 250 x 140 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328CapodimonteEen beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#80Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#132Fernand Venckeleer“Landschap naar Van Gogh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage d’après Van Gogh”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
#313Een lampenvoet van Imariporselein met een meerkleurig decor van personages.
Un pied de lampe en porcelaine Imari à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. h: 27 cm (zonder kap)Estimate: € 50 / 80 -
#333HummelTwee kinderen met paraplus. Onderaan gemerkt.
Une broche en or jaune 18 ct à pièce centrale mobile sous forme de fleur sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,20 ct.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#412Een lot van vier oude gravures.
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120