#883Een scribaan en een rechthoekige doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.
Un scriban et une boîte rectangulaire en bois laqué noir, décoration d’incrustations en laiton. Période napoléon III.No longer availableDim. b: 30 & 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 300 / 400 -
#86Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van wit- en roodgepatineerd hout en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils style Louis XV en bois à patine rouge et blanc et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#83Christofle, ParisEen serie van twaalf en een serie van zes theelepeltjes van verzilverd metaal. In oorspronkelijke etuis. Gemerkt.
Une série de douze et une série de six cuillères à thé en métal argenté. Dans leurs étuis d’origine. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#837Een vintage hanglamp met rookgrijze glazen kap. Jaren ‘60.
#293Een vaas van gesatineerd glas met een reliëfdecor van engelen.
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en opaal met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 40 x 80 cmEstimate: € 150 / 180 -
#135Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct .No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1200 / 1400 -
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200