#526AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
#702Stefaan TesselyPeriod: °1933“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#697Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#332W. Germonpré“Begijnhof”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#38Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
#182“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#608Een paar gemberpotten van Chinees porselein met personages in het decor.
#791Amphora, AustriaEen lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220