Other lots in this auction
-
#274Jozef MousPeriod: 1896-1968“Koeien in de wei”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vaches dans le pré”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Val-St-LambertEen lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.
Un lot de trois vases et un cendrier. Marques.No longer availableDim. h: 13,5 en 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 72 x 53 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#405Een gefineerd bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble en bois de placage à un tiroir.No longer availableDim. 80 x 60 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#443Een lot van vijf oude kartonnen reclameplaten, waarbij twee van ‘Astra roll-film’ en drie van ‘Satrap’.
Un lot de cinq affiches publicitaires en carton, dont deux de ‘Astra roll-film’ et trois de ‘Satrap’.No longer availableDim. 16 x 21 & 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,30 ct. en een parel. Met certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#334Guido Vanderheyden“Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#41Een oude knuffelbeer in plexi presenteervitrine.
Un ancien ours en peluche sous vitrine plastique.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300 -
#362“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableEstimate: € 300 / 320

