Similar lots by type
-
#350Laco-sportEen automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900 -
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#800Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#797Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#590Een grote aardewerken sierkruik met turkooisgroen glazuur. Bruin handvat en halsversiering.
Grande cruche décorative en faïence turquoise. Anse et décoration du col brunes.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#710Lot gravures waarvan drie ex-voto’s uit de XIXde eeuw, vier ingekleurde zichten op Rome en drie reproducties met planten.
Lot de gravures dont trois ex-voto du XIXe siècle, quatre vues en couleurs de Rome et trois reproductions aux plantes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#650Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#225Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#263Gustave Van VaerenberghEen boerenmeisjesbuste van meerkleurig gips. Gesigneerd en genummerd achteraan.
Buste de jeune paysanne en plâtre polychrome. Signé et numéroté au verso.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#95Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 700 / 800 -
#593“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559D. AngelescuEen houten beeldhouwwerk van een zittende vrouw. Op een vierkante piëdestal van gefineerd hout. Gemonogrammeerd D.A. 1979.
Sculpture en bois représentant une femme assise. Piédestal en bois de placage. Monogrammée D.A. et datée 1979.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 300 / 500 -
#554Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.
Shiva Lingam en bronze. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#325HamiltonEen roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.
Montre homme en acier inoxydable et au bracelet en tissu. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#742Een gesculpteerd eikenhouten nest of tables met drie kleine gatelegtafeltjes met getorste poten.
Suite de tables gigognes en chêne sculpté comprenant trois petites tables gateleg aux pieds torses.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120 / 200

